ODBOJKAŠKI SAVEZ VOJVODINE

pionirke B /2002. i mlađe/ ( ЕКИПНО - ЖЕНЕ )
Бод систем - ГРУПЕ (Број група - 4 )

 
Štampanje
Група-А Табела
Kolo
Datum/Vreme odigravanja
Teren
Ekipa 1
Ekipa 2
РЕЗУЛТАТ
1     ZOK FUTOG - Futog (1) (СЛОБОДАН)
   
1 26/12/16 у 13:00 h OŠ JOŽEF ATILA - TEREN 9 OK BOGATIĆ - Bogatić (4) OK "Hercegovina" - Ravni Topolovac (3)
0 : 2
1 26/12/16 у 15:00 h OŠ JOŽEF ATILA - TEREN 9 ŽOK LAVICE 07 - Novi Sad (5) OK "Železničar" - Beograd (2)
0 : 2
2     OK BOGATIĆ - Bogatić (4) (СЛОБОДАН)
   
2 26/12/16 у 10:00 h OŠ JOŽEF ATILA - TEREN 9 OK "Železničar" - Beograd (2) ZOK FUTOG - Futog (1)
0 : 2
2 26/12/16 у 11:00 h OŠ JOŽEF ATILA - TEREN 9 ŽOK LAVICE 07 - Novi Sad (5) OK "Hercegovina" - Ravni Topolovac (3)
0 : 2
3     OK "Železničar" - Beograd (2) (СЛОБОДАН)
   
3 26/12/16 у 19:00 h OŠ JOŽEF ATILA - TEREN 9 OK "Hercegovina" - Ravni Topolovac (3) ZOK FUTOG - Futog (1)
0 : 2
3 26/12/16 у 20:00 h OŠ JOŽEF ATILA - TEREN 9 ŽOK LAVICE 07 - Novi Sad (5) OK BOGATIĆ - Bogatić (4)
0 : 2
4     ŽOK LAVICE 07 - Novi Sad (5) (СЛОБОДАН)
   
4 27/12/16 у 10:00 h OŠ JOŽEF ATILA - TEREN 9 OK BOGATIĆ - Bogatić (4) ZOK FUTOG - Futog (1)
0 : 2
4 27/12/16 у 12:00 h OŠ JOŽEF ATILA - TEREN 9 OK "Hercegovina" - Ravni Topolovac (3) OK "Železničar" - Beograd (2)
2 : 0
5     OK "Hercegovina" - Ravni Topolovac (3) (СЛОБОДАН)
   
5 27/12/16 у 13:00 h OŠ JOŽEF ATILA - TEREN 10 ŽOK LAVICE 07 - Novi Sad (5) ZOK FUTOG - Futog (1)
0 : 2
5 27/12/16 у 14:00 h OŠ JOŽEF ATILA - TEREN 9 OK BOGATIĆ - Bogatić (4) OK "Železničar" - Beograd (2)
1 : 2


Група-Б Табела
Kolo
Datum/Vreme odigravanja
Teren
Ekipa 1
Ekipa 2
РЕЗУЛТАТ
1 26/12/16 у 09:00 h OŠ JOŽEF ATILA - TEREN 9 ŽOK LAVICE 07 - 2 - Novi Sad (1) OK MLADOST - Novi Sad (6)
1 : 2
1 26/12/16 у 12:00 h OŠ JOŽEF ATILA - TEREN 9 OK VOLLEYBALL 2000 - Novi Sad (5) ŽOK "Spartak" - Subotica (2)
1 : 2
1 26/12/16 у 14:00 h OŠ JOŽEF ATILA - TEREN 9 OK SOKO - Nova Gajdobra (4) OK "Radnički" Kovin - Kovin (3)
2 : 0
2 26/12/16 у 16:00 h OŠ JOŽEF ATILA - TEREN 9 OK SOKO - Nova Gajdobra (4) OK MLADOST - Novi Sad (6)
1 : 2
2 26/12/16 у 17:00 h OŠ JOŽEF ATILA - TEREN 9 ŽOK "Spartak" - Subotica (2) ŽOK LAVICE 07 - 2 - Novi Sad (1)
2 : 0
2 26/12/16 у 18:00 h OŠ JOŽEF ATILA - TEREN 9 OK VOLLEYBALL 2000 - Novi Sad (5) OK "Radnički" Kovin - Kovin (3)
0 : 2
3     OK "Radnički" Kovin - Kovin (3) ŽOK LAVICE 07 - 2 - Novi Sad (1)
2 : 0
3 27/12/16 у 09:00 h OŠ JOŽEF ATILA - TEREN 10 ŽOK "Spartak" - Subotica (2) OK MLADOST - Novi Sad (6)
0 : 2
3 27/12/16 у 13:00 h OŠ JOŽEF ATILA - TEREN 9 OK VOLLEYBALL 2000 - Novi Sad (5) OK SOKO - Nova Gajdobra (4)
0 : 2
4 27/12/16 у 10:00 h OŠ JOŽEF ATILA - TEREN 10 OK SOKO - Nova Gajdobra (4) ŽOK LAVICE 07 - 2 - Novi Sad (1)
2 : 0
4 27/12/16 у 11:00 h OŠ JOŽEF ATILA - TEREN 9 OK "Radnički" Kovin - Kovin (3) ŽOK "Spartak" - Subotica (2)
2 : 0
4 27/12/16 у 11:00 h OŠ JOŽEF ATILA - TEREN 10 OK VOLLEYBALL 2000 - Novi Sad (5) OK MLADOST - Novi Sad (6)
0 : 2
5 27/12/16 у 14:00 h OŠ JOŽEF ATILA - TEREN 10 OK "Radnički" Kovin - Kovin (3) OK MLADOST - Novi Sad (6)
2 : 1
5 27/12/16 у 15:00 h OŠ JOŽEF ATILA - TEREN 10 OK VOLLEYBALL 2000 - Novi Sad (5) ŽOK LAVICE 07 - 2 - Novi Sad (1)
0 : 2
5 27/12/16 у 15:00 h OŠ JOŽEF ATILA - TEREN 9 OK SOKO - Nova Gajdobra (4) ŽOK "Spartak" - Subotica (2)
2 : 0



©2016. www.osv.rs