ODBOJKAŠKI SAVEZ VOJVODINE

pionirke A /2002. i mlađe/ ( ЕКИПНО - ЖЕНЕ )
Бод систем - ГРУПЕ (Број група - 4 )

 
Štampanje
Група-А Табела
Kolo
Datum/Vreme odigravanja
Teren
Ekipa 1
Ekipa 2
РЕЗУЛТАТ
1     Vizura - Beograd (1) (СЛОБОДАН)
   
1 26/12/16 у 20:00 h Spens - TEREN 5 OK Star - Novi Sad (4) ŽOK Srbijanka 014 - Valjevo (3)
0 : 2
1 26/12/16 у 20:00 h Spens - TEREN 4 INOVA - Banja Luka (5) OK NS VOLLEY TEAM - Novi Sad (2)
0 : 2
2     OK Star - Novi Sad (4) (СЛОБОДАН)
   
2 26/12/16 у 10:00 h Spens - TEREN 4 OK NS VOLLEY TEAM - Novi Sad (2) Vizura - Beograd (1)
2 : 0
2 26/12/16 у 11:00 h Spens - TEREN 4 INOVA - Banja Luka (5) ŽOK Srbijanka 014 - Valjevo (3)
0 : 2
3     OK NS VOLLEY TEAM - Novi Sad (2) (СЛОБОДАН)
   
3 26/12/16 у 15:00 h Spens - TEREN 4 INOVA - Banja Luka (5) OK Star - Novi Sad (4)
0 : 2
3 26/12/16 у 16:00 h Spens - TEREN 4 ŽOK Srbijanka 014 - Valjevo (3) Vizura - Beograd (1)
0 : 2
4     INOVA - Banja Luka (5) (СЛОБОДАН)
   
4 26/12/16 у 12:00 h Spens - TEREN 4 OK Star - Novi Sad (4) Vizura - Beograd (1)
2 : 0
4 26/12/16 у 13:00 h Spens - TEREN 4 ŽOK Srbijanka 014 - Valjevo (3) OK NS VOLLEY TEAM - Novi Sad (2)
1 : 2
5     ŽOK Srbijanka 014 - Valjevo (3) (СЛОБОДАН)
   
5 26/12/16 у 17:00 h Spens - TEREN 4 OK Star - Novi Sad (4) OK NS VOLLEY TEAM - Novi Sad (2)
0 : 2
5 26/12/16 у 18:00 h Spens - TEREN 4 INOVA - Banja Luka (5) Vizura - Beograd (1)
0 : 2


Група-Б Табела
Kolo
Datum/Vreme odigravanja
Teren
Ekipa 1
Ekipa 2
РЕЗУЛТАТ
1     JEDINSTVO - Stara Pazova (1) (СЛОБОДАН)
   
1 26/12/16 у 12:00 h Spens - TEREN 5 Zaslon - Šabac (4) OK STERIJA - Beograd (3)
0 : 2
1 26/12/16 у 13:00 h Spens - TEREN 5 BLOK-AUT 2 - Beograd (5) Ok Štrand volley - Novi Sad (2)
2 : 0
2     Zaslon - Šabac (4) (СЛОБОДАН)
   
2 26/12/16 у 09:00 h Spens - TEREN 5 BLOK-AUT 2 - Beograd (5) OK STERIJA - Beograd (3)
0 : 2
2 26/12/16 у 10:00 h Spens - TEREN 5 Ok Štrand volley - Novi Sad (2) JEDINSTVO - Stara Pazova (1)
0 : 2
3     Ok Štrand volley - Novi Sad (2) (СЛОБОДАН)
   
3 26/12/16 у 15:00 h Spens - TEREN 5 OK STERIJA - Beograd (3) JEDINSTVO - Stara Pazova (1)
1 : 2
3 26/12/16 у 16:00 h Spens - TEREN 5 BLOK-AUT 2 - Beograd (5) Zaslon - Šabac (4)
1 : 2
4     BLOK-AUT 2 - Beograd (5) (СЛОБОДАН)
   
4 26/12/16 у 18:00 h Spens - TEREN 5 OK STERIJA - Beograd (3) Ok Štrand volley - Novi Sad (2)
2 : 1
4 26/12/16 у 19:00 h Spens - TEREN 5 Zaslon - Šabac (4) JEDINSTVO - Stara Pazova (1)
1 : 2
5     OK STERIJA - Beograd (3) (СЛОБОДАН)
   
5 26/12/16 у 21:00 h Spens - TEREN 4 Zaslon - Šabac (4) Ok Štrand volley - Novi Sad (2)
2 : 1
5 26/12/16 у 21:00 h Spens - TEREN 5 BLOK-AUT 2 - Beograd (5) JEDINSTVO - Stara Pazova (1)
0 : 2


Група-Ц Табела
Kolo
Datum/Vreme odigravanja
Teren
Ekipa 1
Ekipa 2
РЕЗУЛТАТ
1 26/12/16 у 09:00 h Spens - TEREN 4 ŽOK "Spartak" - Subotica (1) OK Block Out - Temerin (4)
2 : 0
1 26/12/16 у 11:00 h Spens - TEREN 5 ŽOK "RUMA" - Ruma (3) BLOK-AUT 1 - Beograd (2)
0 : 2
2 26/12/16 у 14:00 h Spens - TEREN 5 BLOK-AUT 1 - Beograd (2) ŽOK "Spartak" - Subotica (1)
1 : 2
2 26/12/16 у 14:00 h Spens - TEREN 4 ŽOK "RUMA" - Ruma (3) OK Block Out - Temerin (4)
0 : 2
3 26/12/16 у 17:00 h Spens - TEREN 5 BLOK-AUT 1 - Beograd (2) OK Block Out - Temerin (4)
0 : 2
3 26/12/16 у 19:00 h Spens - TEREN 4 ŽOK "RUMA" - Ruma (3) ŽOK "Spartak" - Subotica (1)
0 : 2


Група-Д Табела
Kolo
Datum/Vreme odigravanja
Teren
Ekipa 1
Ekipa 2
РЕЗУЛТАТ
1     MD Zrenjanin - Zrenjanin (1) (СЛОБОДАН)
   
1 26/12/16 у 09:00 h Gimnazija ISIDORA SEKULIĆ - TEREN 7 Dunav Volley - Novi Sad (5) GŽOK Eaton Srem -Tempo - Sremska Mitrovica (2)
0 : 2
1 26/12/16 у 10:00 h Gimnazija ISIDORA SEKULIĆ - TEREN 7 Lucky Star - Beograd (4) OK MERKUR - Bačka Palanka (3)
1 : 2
2     Lucky Star - Beograd (4) (СЛОБОДАН)
   
2 26/12/16 у 11:00 h Gimnazija ISIDORA SEKULIĆ - TEREN 7 GŽOK Eaton Srem -Tempo - Sremska Mitrovica (2) MD Zrenjanin - Zrenjanin (1)
2 : 1
2 26/12/16 у 12:00 h Gimnazija ISIDORA SEKULIĆ - TEREN 7 Dunav Volley - Novi Sad (5) OK MERKUR - Bačka Palanka (3)
2 : 0
3     GŽOK Eaton Srem -Tempo - Sremska Mitrovica (2) (СЛОБОДАН)
   
3 26/12/16 у 19:00 h Gimnazija ISIDORA SEKULIĆ - TEREN 7 OK MERKUR - Bačka Palanka (3) MD Zrenjanin - Zrenjanin (1)
0 : 2
3 26/12/16 у 20:00 h Gimnazija ISIDORA SEKULIĆ - TEREN 7 Dunav Volley - Novi Sad (5) Lucky Star - Beograd (4)
2 : 0
4     Dunav Volley - Novi Sad (5) (СЛОБОДАН)
   
4 26/12/16 у 13:00 h Gimnazija ISIDORA SEKULIĆ - TEREN 7 Lucky Star - Beograd (4) MD Zrenjanin - Zrenjanin (1)
0 : 2
4 26/12/16 у 15:00 h Gimnazija ISIDORA SEKULIĆ - TEREN 7 OK MERKUR - Bačka Palanka (3) GŽOK Eaton Srem -Tempo - Sremska Mitrovica (2)
0 : 2
5     OK MERKUR - Bačka Palanka (3) (СЛОБОДАН)
   
5 26/12/16 у 16:00 h Gimnazija ISIDORA SEKULIĆ - TEREN 7 Dunav Volley - Novi Sad (5) MD Zrenjanin - Zrenjanin (1)
2 : 1
5 26/12/16 у 17:00 h Gimnazija ISIDORA SEKULIĆ - TEREN 7 Lucky Star - Beograd (4) GŽOK Eaton Srem -Tempo - Sremska Mitrovica (2)
0 : 2


Група-Е Табела
Kolo
Datum/Vreme odigravanja
Teren
Ekipa 1
Ekipa 2
РЕЗУЛТАТ
1 27/12/16 у 09:00 h Spens - TEREN 4 OK NS VOLLEY TEAM - Novi Sad (2) Dunav Volley - Novi Sad (5)
2 : 1
1 27/12/16 у 10:00 h Spens - TEREN 4 GŽOK Eaton Srem -Tempo - Sremska Mitrovica (2) ŽOK Srbijanka 014 - Valjevo (3)
1 : 2
2 27/12/16 у 13:00 h Spens - TEREN 4 GŽOK Eaton Srem -Tempo - Sremska Mitrovica (2) Dunav Volley - Novi Sad (5)
2 : 0
2 27/12/16 у 14:00 h Spens - TEREN 4 ŽOK Srbijanka 014 - Valjevo (3) OK NS VOLLEY TEAM - Novi Sad (2)
1 : 2
3 27/12/16 у 17:00 h Spens - TEREN 4 ŽOK Srbijanka 014 - Valjevo (3) Dunav Volley - Novi Sad (5)
2 : 0
3 27/12/16 у 18:00 h Spens - TEREN 4 GŽOK Eaton Srem -Tempo - Sremska Mitrovica (2) OK NS VOLLEY TEAM - Novi Sad (2)
1 : 2


Група-Ф Табела
Kolo
Datum/Vreme odigravanja
Teren
Ekipa 1
Ekipa 2
РЕЗУЛТАТ
1 27/12/16 у 11:00 h Spens - TEREN 4 ŽOK "Spartak" - Subotica (1) OK STERIJA - Beograd (3)
2 : 1
1 27/12/16 у 12:00 h Spens - TEREN 4 JEDINSTVO - Stara Pazova (1) OK Block Out - Temerin (4)
1 : 2
2 27/12/16 у 15:00 h Spens - TEREN 4 ŽOK "Spartak" - Subotica (1) OK Block Out - Temerin (4)
2 : 0
2 27/12/16 у 16:00 h Spens - TEREN 4 OK STERIJA - Beograd (3) JEDINSTVO - Stara Pazova (1)
2 : 1
3 27/12/16 у 19:00 h Spens - TEREN 4 OK STERIJA - Beograd (3) OK Block Out - Temerin (4)
2 : 1
3 27/12/16 у 20:00 h Spens - TEREN 4 ŽOK "Spartak" - Subotica (1) JEDINSTVO - Stara Pazova (1)
2 : 0


Група-Г Табела
Kolo
Datum/Vreme odigravanja
Teren
Ekipa 1
Ekipa 2
РЕЗУЛТАТ
1 27/12/16 у 09:00 h Spens - TEREN 5 Vizura - Beograd (1) Lucky Star - Beograd (4)
2 : 1
1 27/12/16 у 10:00 h Spens - TEREN 5 OK MERKUR - Bačka Palanka (3) OK Star - Novi Sad (4)
1 : 2
1 27/12/16 у 13:00 h Spens - TEREN 5 MD Zrenjanin - Zrenjanin (1) INOVA - Banja Luka (5)
1 : 2
2     MD Zrenjanin - Zrenjanin (1) Lucky Star - Beograd (4)
  :  
2     OK Star - Novi Sad (4) Vizura - Beograd (1)
  :  
2 27/12/16 у 22:00 h Spens - TEREN 4 OK MERKUR - Bačka Palanka (3) INOVA - Banja Luka (5)
2 : 1
3     OK MERKUR - Bačka Palanka (3) MD Zrenjanin - Zrenjanin (1)
  :  
3     INOVA - Banja Luka (5) Vizura - Beograd (1)
  :  
3 27/12/16 у 21:00 h Spens - TEREN 4 OK Star - Novi Sad (4) Lucky Star - Beograd (4)
2 : 0
4     OK MERKUR - Bačka Palanka (3) Lucky Star - Beograd (4)
  :  
4     INOVA - Banja Luka (5) OK Star - Novi Sad (4)
  :  
4 27/12/16 у 20:00 h Spens - TEREN 5 MD Zrenjanin - Zrenjanin (1) Vizura - Beograd (1)
0 : 2
5 27/12/16 у 14:00 h Spens - TEREN 5 OK MERKUR - Bačka Palanka (3) Vizura - Beograd (1)
0 : 2
5 27/12/16 у 17:00 h Spens - TEREN 5 MD Zrenjanin - Zrenjanin (1) OK Star - Novi Sad (4)
0 : 2
5 27/12/16 у 18:00 h Spens - TEREN 5 INOVA - Banja Luka (5) Lucky Star - Beograd (4)
2 : 1


Група-Х Табела
Kolo
Datum/Vreme odigravanja
Teren
Ekipa 1
Ekipa 2
РЕЗУЛТАТ
1     Zaslon - Šabac (4) (СЛОБОДАН)
   
1 27/12/16 у 19:00 h Spens - TEREN 5 BLOK-AUT 1 - Beograd (2) Ok Štrand volley - Novi Sad (2)
0 : 2
1 27/12/16 у 21:00 h Spens - TEREN 5 ŽOK "RUMA" - Ruma (3) BLOK-AUT 2 - Beograd (5)
  :  
2     BLOK-AUT 1 - Beograd (2) (СЛОБОДАН)
   
2     BLOK-AUT 2 - Beograd (5) Zaslon - Šabac (4)
  :  
2 27/12/16 у 12:00 h Spens - TEREN 5 ŽOK "RUMA" - Ruma (3) Ok Štrand volley - Novi Sad (2)
0 : 2
3     BLOK-AUT 2 - Beograd (5) (СЛОБОДАН)
   
3     Ok Štrand volley - Novi Sad (2) Zaslon - Šabac (4)
  :  
3     ŽOK "RUMA" - Ruma (3) BLOK-AUT 1 - Beograd (2)
  :  
4     Ok Štrand volley - Novi Sad (2) BLOK-AUT 2 - Beograd (5)
  :  
4     ŽOK "RUMA" - Ruma (3) (СЛОБОДАН)
   
4 27/12/16 у 11:00 h Spens - TEREN 5 BLOK-AUT 1 - Beograd (2) Zaslon - Šabac (4)
2 : 0
5     Ok Štrand volley - Novi Sad (2) (СЛОБОДАН)
   
5 27/12/16 у 15:00 h Spens - TEREN 5 BLOK-AUT 1 - Beograd (2) BLOK-AUT 2 - Beograd (5)
2 : 0
5 27/12/16 у 16:00 h Spens - TEREN 5 ŽOK "RUMA" - Ruma (3) Zaslon - Šabac (4)
2 : 1



©2016. www.osv.rs