ODBOJKAŠKI SAVEZ VOJVODINE

kadeti /1999. i mlađi/ ( ЕКИПНО - МУШКАРЦИ )
Бод систем - ГРУПЕ (Број група - 4 )

 
Štampanje
Група-А Табела
Kolo
Datum/Vreme odigravanja
Teren
Ekipa 1
Ekipa 2
РЕЗУЛТАТ
1     OK "Vojvodina NS-seme" - Novi Sad (1) (СЛОБОДАН)
   
1 26/12/16 у 09:00 h Spens - TEREN 3 OK "Bar Volley" - Bar (5) Lucky Star - Beograd (2)
2 : 1
1 26/12/16 у 11:00 h Spens - TEREN 3 OK WEST - Šid (4) OK"KLEK SRBIJAŠUME"k - Klek (3)
1 : 2
2     OK WEST - Šid (4) (СЛОБОДАН)
   
2 26/12/16 у 13:00 h Spens - TEREN 3 OK "Bar Volley" - Bar (5) OK"KLEK SRBIJAŠUME"k - Klek (3)
0 : 2
2 26/12/16 у 13:00 h Spens - TEREN 2 Lucky Star - Beograd (2) OK "Vojvodina NS-seme" - Novi Sad (1)
2 : 0
3     Lucky Star - Beograd (2) (СЛОБОДАН)
   
3 26/12/16 у 17:00 h Spens - TEREN 3 OK "Bar Volley" - Bar (5) OK WEST - Šid (4)
2 : 0
3 26/12/16 у 17:00 h Spens - TEREN 2 OK"KLEK SRBIJAŠUME"k - Klek (3) OK "Vojvodina NS-seme" - Novi Sad (1)
2 : 1
4     OK "Bar Volley" - Bar (5) (СЛОБОДАН)
   
4 26/12/16 у 19:00 h Spens - TEREN 3 OK"KLEK SRBIJAŠUME"k - Klek (3) Lucky Star - Beograd (2)
1 : 2
4 26/12/16 у 19:00 h Spens - TEREN 2 OK WEST - Šid (4) OK "Vojvodina NS-seme" - Novi Sad (1)
0 : 2
5     OK"KLEK SRBIJAŠUME"k - Klek (3) (СЛОБОДАН)
   
5 26/12/16 у 22:00 h Spens - TEREN 3 OK WEST - Šid (4) Lucky Star - Beograd (2)
1 : 2
5 26/12/16 у 22:00 h Spens - TEREN 2 OK "Bar Volley" - Bar (5) OK "Vojvodina NS-seme" - Novi Sad (1)
0 : 2


Група-Б Табела
Kolo
Datum/Vreme odigravanja
Teren
Ekipa 1
Ekipa 2
РЕЗУЛТАТ
1 26/12/16 у 09:00 h Spens - TEREN 2 ok Futog - Futog (1) OK "Sloven" - Ruma (4)
2 : 0
1 26/12/16 у 12:00 h Spens - TEREN 3 OK "Železničar" - Beograd (3) OK "VA-014 GORENJE" - Valjevo (2)
2 : 0
2 26/12/16 у 14:00 h Spens - TEREN 3 OK "Železničar" - Beograd (3) OK "Sloven" - Ruma (4)
2 : 1
2 26/12/16 у 14:00 h Spens - TEREN 2 OK "VA-014 GORENJE" - Valjevo (2) ok Futog - Futog (1)
0 : 2
3 26/12/16 у 18:00 h Spens - TEREN 2 OK "VA-014 GORENJE" - Valjevo (2) OK "Sloven" - Ruma (4)
0 : 2
3 26/12/16 у 18:00 h Spens - TEREN 3 OK "Železničar" - Beograd (3) ok Futog - Futog (1)
1 : 2


Група-Ц Табела
Kolo
Datum/Vreme odigravanja
Teren
Ekipa 1
Ekipa 2
РЕЗУЛТАТ
1 26/12/16 у 20:00 h Spens - TEREN 3 OK BAVANIŠTE - Bavanište (3) MOK Bečej - Bečej (2)
2 : 1
1 26/12/16 у 20:00 h Spens - TEREN 2 Spartak - Ljig (1) GOK SREM EATON - Sremska Mitrovica (4)
2 : 0
2 26/12/16 у 15:00 h Spens - TEREN 3 OK BAVANIŠTE - Bavanište (3) GOK SREM EATON - Sremska Mitrovica (4)
1 : 2
2 26/12/16 у 16:00 h Spens - TEREN 2 MOK Bečej - Bečej (2) Spartak - Ljig (1)
0 : 2
3 26/12/16 у 10:00 h Spens - TEREN 2 MOK Bečej - Bečej (2) GOK SREM EATON - Sremska Mitrovica (4)
2 : 1
3 26/12/16 у 22:00 h Spens - TEREN 2 OK BAVANIŠTE - Bavanište (3) Spartak - Ljig (1)
0 : 2


Група-Д Табела
Kolo
Datum/Vreme odigravanja
Teren
Ekipa 1
Ekipa 2
РЕЗУЛТАТ
1 26/12/16 у 10:00 h Spens - TEREN 3 OK Novi Sad - Novi Sad (3) OK Žužemberk - Žužemberk (2)
0 : 2
1 26/12/16 у 11:00 h Spens - TEREN 2 BLOK-AUT - Beograd (1) OK "Loznica" - Loznica (4)
2 : 1
2 26/12/16 у 15:00 h Spens - TEREN 2 OK Žužemberk - Žužemberk (2) BLOK-AUT - Beograd (1)
0 : 2
2 26/12/16 у 16:00 h Spens - TEREN 3 OK Novi Sad - Novi Sad (3) OK "Loznica" - Loznica (4)
2 : 0
3 26/12/16 у 21:00 h Spens - TEREN 3 OK Novi Sad - Novi Sad (3) BLOK-AUT - Beograd (1)
2 : 1
3 26/12/16 у 21:00 h Spens - TEREN 2 OK Žužemberk - Žužemberk (2) OK "Loznica" - Loznica (4)
1 : 2


Група-Е Табела
Kolo
Datum/Vreme odigravanja
Teren
Ekipa 1
Ekipa 2
РЕЗУЛТАТ
1 27/12/16 у 09:00 h Spens - TEREN 2 Lucky Star - Beograd (2) OK Novi Sad - Novi Sad (3)
2 : 0
1 27/12/16 у 10:00 h Spens - TEREN 2 BLOK-AUT - Beograd (1) OK"KLEK SRBIJAŠUME"k - Klek (3)
2 : 0
2 27/12/16 у 13:00 h Spens - TEREN 2 BLOK-AUT - Beograd (1) OK Novi Sad - Novi Sad (3)
2 : 0
2 27/12/16 у 14:00 h Spens - TEREN 2 OK"KLEK SRBIJAŠUME"k - Klek (3) Lucky Star - Beograd (2)
1 : 2
3 27/12/16 у 17:00 h Spens - TEREN 2 OK"KLEK SRBIJAŠUME"k - Klek (3) OK Novi Sad - Novi Sad (3)
1 : 2
3 27/12/16 у 18:00 h Spens - TEREN 2 BLOK-AUT - Beograd (1) Lucky Star - Beograd (2)
2 : 0


Група-Ф Табела
Kolo
Datum/Vreme odigravanja
Teren
Ekipa 1
Ekipa 2
РЕЗУЛТАТ
1 27/12/16 у 11:00 h Spens - TEREN 2 ok Futog - Futog (1) MOK Bečej - Bečej (2)
0 : 2
1 27/12/16 у 12:00 h Spens - TEREN 2 Spartak - Ljig (1) OK "Železničar" - Beograd (3)
2 : 1
2 27/12/16 у 15:00 h Spens - TEREN 2 Spartak - Ljig (1) MOK Bečej - Bečej (2)
2 : 0
2 27/12/16 у 16:00 h Spens - TEREN 2 OK "Železničar" - Beograd (3) ok Futog - Futog (1)
0 : 2
3 27/12/16 у 19:00 h Spens - TEREN 2 OK "Železničar" - Beograd (3) MOK Bečej - Bečej (2)
2 : 1
3 27/12/16 у 20:00 h Spens - TEREN 2 Spartak - Ljig (1) ok Futog - Futog (1)
0 : 2


Група-Г Табела
Kolo
Datum/Vreme odigravanja
Teren
Ekipa 1
Ekipa 2
РЕЗУЛТАТ
1     OK "Vojvodina NS-seme" - Novi Sad (1) (СЛОБОДАН)
   
1 27/12/16 у 12:00 h Spens - TEREN 3 OK "Loznica" - Loznica (4) OK "Bar Volley" - Bar (5)
0 : 2
1 27/12/16 у 19:00 h Spens - TEREN 3 OK Žužemberk - Žužemberk (2) OK WEST - Šid (4)
0 : 2
2     OK Žužemberk - Žužemberk (2) (СЛОБОДАН)
   
2     OK "Bar Volley" - Bar (5) OK "Vojvodina NS-seme" - Novi Sad (1)
  :  
2 27/12/16 у 16:00 h Spens - TEREN 3 OK "Loznica" - Loznica (4) OK WEST - Šid (4)
0 : 2
3     OK "Bar Volley" - Bar (5) (СЛОБОДАН)
   
3     OK WEST - Šid (4) OK "Vojvodina NS-seme" - Novi Sad (1)
  :  
3     OK "Loznica" - Loznica (4) OK Žužemberk - Žužemberk (2)
  :  
4     OK WEST - Šid (4) OK "Bar Volley" - Bar (5)
  :  
4     OK "Loznica" - Loznica (4) (СЛОБОДАН)
   
4 27/12/16 у 11:00 h Spens - TEREN 3 OK Žužemberk - Žužemberk (2) OK "Vojvodina NS-seme" - Novi Sad (1)
0 : 2
5     OK WEST - Šid (4) (СЛОБОДАН)
   
5 27/12/16 у 15:00 h Spens - TEREN 3 OK Žužemberk - Žužemberk (2) OK "Bar Volley" - Bar (5)
2 : 0
5 27/12/16 у 20:00 h Spens - TEREN 3 OK "Loznica" - Loznica (4) OK "Vojvodina NS-seme" - Novi Sad (1)
0 : 2


Група-Х Табела
Kolo
Datum/Vreme odigravanja
Teren
Ekipa 1
Ekipa 2
РЕЗУЛТАТ
1 27/12/16 у 09:00 h Spens - TEREN 3 OK "Sloven" - Ruma (4) OK BAVANIŠTE - Bavanište (3)
2 : 1
1 27/12/16 у 10:00 h Spens - TEREN 3 GOK SREM EATON - Sremska Mitrovica (4) OK "VA-014 GORENJE" - Valjevo (2)
2 : 1
2 27/12/16 у 13:00 h Spens - TEREN 3 GOK SREM EATON - Sremska Mitrovica (4) OK BAVANIŠTE - Bavanište (3)
0 : 2
2 27/12/16 у 14:00 h Spens - TEREN 3 OK "VA-014 GORENJE" - Valjevo (2) OK "Sloven" - Ruma (4)
0 : 2
3 27/12/16 у 17:00 h Spens - TEREN 3 OK "VA-014 GORENJE" - Valjevo (2) OK BAVANIŠTE - Bavanište (3)
0 : 2
3 27/12/16 у 18:00 h Spens - TEREN 3 GOK SREM EATON - Sremska Mitrovica (4) OK "Sloven" - Ruma (4)
1 : 2



©2016. www.osv.rs